dpo
24 اسفند 1401 - 01:21

مصدومیت 3 نفر در حوادث چهارشنبه سوری اسلامشهر

رئیس سازمان آتش نشانی اسلامشهر، گفت: حوادث چهارشنبه سوری در اسلامشهر ۳ مصدوم برجای گذاشت.

حسین یاری رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری اسلامشهر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اسلامشهر، با اشاره به کاهش چشمگیر حوادث چهارشنبه سوری امسال نسبت به سالهای گذشته، اظهار کرد: در اثر حوادث مرتبط با شب چهارشنبه آخر سال در شهر اسلامشهر ۳ نفر مصدوم و راهی مراکز درمانی شدند.

وی گفت: در نخستین حادثه یک نوجوان ۱۶ ساله در خیابان آیت الله کاشانی که در اثر انفجار مواد محترقه از ناحیه پا دچار سوختگی شده بود، با همکاری مامورین اورژانس و با حضور نیروهای آتش نشانی در محل حریق، به بیمارستان شهدای یافت آباد منتقل و تحت درمان قرار گرفت و در دومین مورد یک مرد ۴۰ ساله دچار سوختگی از ناحیه دست شد که جهت درمان به بیمارستان امام رضا(ع) اسلامشهر اعزام شده است.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری اسلامشهر افزود: در سومین مورد حادثه چهارشنبه سوری یک نوجوان در شهرک صادقیه در حال پرتاب مواد محترقه در اثر انفجار مواد محترقه از ناحیه دست دچار مصدومیت شد، که توسط شهروندان و پیش از رسیدن نیروهای امدادی به مراکز درمانی اعزام می شود.

یاری خاطرنشان کرد: با اقدامات پیشگیرانه و ارائه آموزش های لازم در بین اقشار مختلف مردم و با هوشیاری و همراهی خانواده ها، امشب نسبت به مدت مشابه سال های گذشته کمترین حوادث را در سطح شهر شاهد بودیم، در رابطه با حوادث امشب ۴ مورد حریق درخت و ۳مورد حریق باکس زباله در سطح شهر نیز به آتش نشانی گزارش شده که با حضور به موقع نیروهای عملیاتی آتش نشانی این حریق ها خاموش شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس، بر اساس آخرین بررسی‌های به عمل آمده علاوه بر ۳ مصدوم شهر اسلامشهر، در بخش چهاردانگه شهرستان اسلامشهر نیز ۳ نوجوان در اثر برخورد اجسام و مواد محترقه مجروح شدند که توسط شهروندان به درمانگاه این شهر منتقل و تحت درمان قرار گرفتند.

پایان پیام/۶۷۰۲۱

منبع: فارس
شناسه خبر: 1093697